MANTAR BARİYER

Hidrolik çalışma presibi bu Mantar bariyer, yüksek hızda gelen araçların çarpmasında bile üst düzey güvenlik sağlar. Yere gömülerek sabitlenen Mantar Bariyer tetiği aldığı anda aşşağı yahut yukarı hareket ederek kontrollü geçişi sağlar. PERKOTEK Tarafından üretilen Mantar bariyerler birçok kalite belgesine sahip olup ciddi referanslara sahiptir.

 

Mantar Bariyer Teknik Özellikleri

 
Enerji: AC 380 Volt
Güç Sarfiyatı: 1.1 - 2.2 KWatt
Gövde: 5 mm silindir paslanmaz çelik.
Çalışma Isısı: -20 ile +60°C arası
Ebatlar: Boy: 700 mm, Çap: 273mm / 1100 mm, Çap: 300 mm 
Engel Yüksekliği: 50 ila 70 cm
Kontrol: Geçiş esnasında uzaktan kumanda, buton, loop, fotosel, parmak izi, yüz tanıma cihazı, kartlı geçiş cihazı yahut OGS - HGS sistemi anteni ile kuru kontak verilerek tetiklenebilir.
Sistem: Mikroprosesör kontrollü olarak tasarlanmıştır. İki yönlü çalışır. 
Acil Mod: Güvenlik sistemlerine bağlanarak kontrol edilebilir. Acil mod sinyali ile bir yöne hareketini tamamlamadan diğer yöne çalışabilir. Acil durumlarda manuel indirme veya kaldırma yapılabilir.
Çalışma Aralığı: Aşağıya iniş ve yukarı çıkışları 2-4 saniye arası ayarlanabilir.24 saat Sürekli çalışmaya uygundur. Acil durumlarda ve Enerji kesilmelerinde manuel indirme ve kaldırma yapabilmesi için kollu pompası ve haricen basınç boşaltım vanası mevcuttur.
Kontrol Panosu: Kontrol panosu üzerinde faz koruma, aşırı akım koruma, sigortalar, bağlanabilecek çevre birimleri için hazır röleler ve loop sensör soketleri hazırlığı mevcuttur. Mikroişlemci kontrol panosu üzerinde dotmatrix LCD ekran vardır. Cihazın hareketleri ve pozisyonları ekrandan takip edilebilir. Bu sayede cihaza müdahale ve kontrol süresi son derece kısadır.
Özel Tasarım: İstenilen özgün tasarımlarda ve ebatlarda üretilebilir.
Garanti: Mantar Bariyer Sistemi iki yıl süre ile garantilidir.
Teknik Servis: Tüm Türkiye, Türki Cumhuriyetler, Kıbrıs,  Avrupa ve Balkanlarda uzman, kaliteli, hızlı ve kesintisiz teknik destek.
Kalite Standartları: CE (73 / 23/ EEC; 93 / 68/E EC, prEN 12453, EN 50133-1), ISO 9001:2008
Montaj: Montaj kiti sayesinde kolay ve hızlı montaj yapılır.